O značce

O společnosti Dr. Becher GmbH

Společnost byla založena v Hannoveru v roce 1896 jako rodinný podnik (tavírna vosku) a v roce 1952 se přestěhovala do Seelze.

Poté, co několik desetiletí patřila pod koncernovou skupinu, se společnost Dr. Becher GmbH opět stala rodinnou firmou. S portfóliem čítajícím více než 300 produktů k čištění, desinfekci a ošetřování v gastronomii a potravinářských firmách, je společnost Dr. Becher GmbH dnes známou značkou a předním dodavatelem do řetězců Cash & Carry.

Všechny produkty byly vyvinuty ve vlastních vývojových laboratořích a jsou důkladně prověřené v praxi...

,,Čistá kuchyně mi nevydělá peníze, potřebuji dobrého kuchaře!"

Tato slova již v nějaké obměně slyšel zajisté každý. Bohužel to dnes již nestačí. Nejenom jídlo, ale také prostředí a služby musí být v pořádku. Proto má také téma čistoty a hygieny stále větší význam.

Zákonné předpisy, jako je nařízení o potravinách, často skloňované pod označením HACCP a stále intenzivnějí kontroly úřadů toto téma nenechají v oblasti gastronomie upadnout v zapomnění.

K tomu se přidávají vyšší nároky zákazníků, menší počet pracovníků v provozovně, méně času a enormní tlak na náklady. Profesionální čisticí prostředky pomáhají tyto úkoly řešit. Díky vyšším koncentracím, vyšší kvalitě a účinnosti šetří čas a tím také peníze.

Dr. Becher vyvíjí a vyrábí profesionální čisticí, desinfekční a ošetřovací přípravky speciálně pro gastronomii, hoteliérství a catering.

Využijte mnohaleté zkušenosti a znalosti společnosti Dr. Becher pro hygienu Vaší provozovny.